То је већ постала традиција. Између Нове године и Божића, Бобан Толић, директор Јавног предузећа Комуналац организује пријем за новинаре, подели пригодне рекламне материјале и анализира остварене резултате, са погледом на годину која је кренула и одговори на по које питање.
Уз поздрав и честитке за празнике, Толић је на почетку подсетио да је прошле године у ово време рекао како је 2014 . година била најуспешнија година до сада. На почетку овогодишњег обраћања, на основу свих показатеља, потврдио је да је 2015.година, по свему показала најбоље резултате.
Толић је 2016. годину најавио амбициозним плановима, очекујући да ће се, поред осталих активности, наставити уређење другог дела парка око Градића, као и да ће бити нових инвестиција.
С обзиром на забрану запошљавања, Комуналац је прошле године са мање радника успео да оствари рекордне резултате и оствари значајну добит.
На наше питање о сарадњи са Депонијом и средствима која су уплаћена и количинама смећа која су складирана, Толић је рекао да су количине из године у годину све веће, а самим тим и износи који се уплаћују. Сарадња је добра.
Новинари су питали о дуговањима и рачунима , о чему се разговарало и на последњој седници Скупштине. Објашњавајући детаље, Толић је рекао да су и одборници погрешно протумачили неке детаље.
Излазећи из просторија где је приредјен пријем, на полигону Јавног предузећа нека возила спремала су се за излазак ,,на терен,, а друга пристизала. Радна атмосфера у сваком случају.
















