Видео вест: Радници Комуналца и Водовода изводе припремне радове за уређење тротоара у главној улици! ВИДЕО

radovi-620x350

Радови на уређењу тротоара у главној улици настављени су. Радници Комуналца су пре неколико дана према плану и процени стручњака посекли до одређене висине нека од старих стабала. Данас је већина стабала која су остављена на одређену висину уклоњена. Остало је још неколико за која ће због дубоких корена бити потребна механизација.

У исто време, да би се радило синхронизовано, испред зграде преко пута Гимназије радници Водовода и канализације почели су да припремају терен на овом потезу за замену прикључних водова од краја улице Ћирила и Методија дуж тротоара од Гимназије до Дома културе ка стамбеним зградама и кућама .
Према најавама из Дирекције наредних дана ће почети постављање бехатон плоча на торотоару од Дома културе до улице Данила Киша. Вредност радова је 6 милиона динара.У току је припрема техничке документације за уредјење тротоара са обе стране у улици Данила Киша од главне улице до Пешачког моста. За ове радове планирано је 8 милиона динара. Аутор: Плусонлине