Вандали поново у акцији

На Тијабарској страни Кеја, код Техничке школе и овог викенда јутро је освануло са поломљеним младим дрвећем.

CAM00035 CAM00034 CAM00036

Ђорђе Колић, руководилац радне јединице Зеленило ЈП Комуналац, каже да су још једном уништене дрворедне саднице на Кеју.

-И поред тога што пиротски Кеј за многе наше суграђане представља незаменљиво место одмора и рекреације, и многобројних наших апела да се не уништвају саднице дрвећа, вандали су током претходног викенда поломили неколико садница. Овом приликом још једном апелујемо на одговорно понашање наших грађана, како би сви могли дана прави начин уживамо у овој оази мира и тишине – каже Колић.

ЈП „Комуналац” протеклих неколико година засадило је бројне дрвореде и уредило постојеће али и направило нове паркове у граду.