Почело сејање траве у Парку код Градића”ВИДЕО”

park-620x350

Радови на уређењу Парка код Градића ових дана су интензивирани . Значајан део посла почео је данас. Требало је искористити повољне временске прилике како би се посејала трава , што је веома битно за даљу вегетацију. Како је пројектант тражио да се уради нивелација парковског дела у односу на тротоар, то су данас довожене додатне количине хумуса. Радило се и на дефинисању стаза и простора за фонтану.

Бобан Толић каже да постоје радови које морају због временских прилика да ураде што пре , како би пратили даљу динамику која је, иначе, веома сложена

У складу са пројектом предстоји расписивање тендера за набавку одговарајућих светиљки , које не би нарушавале амбијенталну целину, и опреме за постављање аутобуског стајалишта.

Аутор: Плус радио Пирот