Комуналац поставља расвету у дворишту Школе Душан Радовић”ВИДЕО”

dusan-radovic-620x350

Јавно предузеће Комуналац наставља сарадњу са школама у настојањима да уреди услове за пријатнији и безбеднији боравак ђака у школском дворишту. До сада су уређени вртови , постављене клупе, контејнери, корпе за смеће, замењивани цветни расади , украсно шибље. Данас је у Школи Душан Радовић договорена даља сарадња, Комуналац ће поставити расвету у дворишту.

Комуналац ће поставити расвету у дворишту у циљу безбедности , али и ће тиме бити обезбеђени услови да ђаци , али и рекреативци , у вечерњим часовима могу да се баве спортом, с обзиром да Школа има неколико терена за мале спортове. Директорка Наташа Бранковић истакла је да је и до сада сарадња са Комуналцем била изузетна.

Бобан Толић, директор Комуналца, каже да је ово Јавно предузећу, као корпоративно одговорно, до сада урадило доста тога у свим основним и средњим школама. Са задовољством ће Комуналац подржати идеју ђака из ове школе и наставног особља да се постави расвета.

Аутор: Плус радио Пирот